+38 093 788 08 70
Завжди раді Вашим дзвінкам!

Щодня
з 09.00 до 21.00

 

Ботулінотерапія

БОТУЛІНОТЕРАПІЯ – ЩО ЦЕ ТАКЕ?

В даний час існує багато способів зберегти жіночу молодість та красу. Омолоджуючі процедури в салоні мають великий попит, незважаючи на високі ціни і можливі ризики.

Однак, перш ніж вдатися до кардинальних заходів, слід дізнатися про тонкощі проведення різних процедур. Наприклад, популярна нині ботулінотерапія – що це таке, і які вона має протипоказання. Крім цього, важливо знати, який саме ефект можна очікувати після такого серйозного втручання.

БОТУЛІНОТЕРАПІЯ – ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Косметологи невпинно працюють над розробками нових методів продовження молодості. Так як зморшки хвилюють майже кожну жінку, ботулінотерапія обличчя набула великої популярності. Вважається, що дана процедура – це справжній порятунок для представниць прекрасної статі, які прагнуть бездоганного зовнішнього вигляду.

Ефект розгладження мімічних зморшок досягається шляхом запровадження унікальних препаратів під шкіру. Новою епохою у цьому напрямі стала ботулінотерапія. Що це таке, можна пояснити досить просто: на мімічні зморшки надають активну дію ботулотоксини.

ПРЕПАРАТИ ДЛЯ ПРОЦЕДУРИ

Так як ботулінотерапія в косметології передбачає ін’єкцію певних препаратів, то, перш ніж спробувати процедуру на собі, корисно дізнатися про переваги і недоліки різних складів. Наприклад, “Лантокс” – це препарат, створений на основі високоочищеного білка. Діюча речовина в цьому засобі – палички ботулізму типу «А», нейротоксини.

Крім цього, препарат містить: сахароза, желатин, декстран. Ще одна речовина, що активно використовується для ін’єкцій, – «Ксеомін». Воно має схожий склад та дію, але відрізняється відсутністю білка. Це вважається значною перевагою препарату.

Як допоміжний компонент у ньому присутній людський альбумін. Після ін’єкції блокуються м’язи особи, які відповідають за міміку. В результаті м’яз набагато менше скорочується, що дозволяє відновитися еластичності шкіри та розгладитися зморшкам на обличчі.

Тобто механізм полягає в тому, щоб розслабити м’язи, позбавити перенапруги та нової освіти мімічних зморшок. Результат процедури можна помітити за кілька тижнів, а протримається досягнутий ефект від трьох місяців до півроку.

Аналогічного способу надовго впливати на м’язи обличчя поки не придумали. Саме тому так популярна ботулінотерапія. Відгуки підтверджують гарний результат та тривалий ефект.

Іншого такого ж швидкого, ефективного та тривалого впливу на міміку обличчя на сьогоднішній день не існує.

ХТО МОЖЕ ЗРОБИТИ ІН’ЄКЦІЮ?

Молодим дівчатам не потрібна така процедура, а ось після досягнення певного віку та появи яскраво виражених зморшок можна спробувати ботекс.

Він рекомендований жінкам, які помітили:

 • Мімічні зморшки на переніссі, лобі та у куточках очей.
 • Опущення куточків губ, платизми на шиї.
 • Кисетні зморшки, гостра потреба у зміні форми брів або губ.

Також ін’єкція допоможе скоригувати неправильну форму обличчя, застарілі шрами на тілі, зменшити підвищений потовиділення.

Усі перелічені вище проблеми може вирішити ботулінотерапія. Що це таке було роз’яснено вище. Дія ботулінотерапії досить велика, чим і пояснюється вражаюча популярність.

ЯК ДІЄ ІН’ЄКЦІЯ?

Введення ботулотоксину блокує роботу м’язів, викликаючи їх тимчасовий параліч, та зупиняє викид ацетилхоліну. Це оцтовокислий ефір, нервово-м’язовий медіатор.

Після введення препарату лицьові м’язи на якийсь час знерухомлюються, що запобігає появі нових зморшок і розгладжує старі.

Перевагою даної процедури вважається те, що вона не надає активного впливу на нерви, не ушкоджує їх, не запобігає виробленню нервово-м’язового медіатора після закінчення ін’єкції.

Тобто мімічні зморшки розгладжуються, але це не порушує процес роботи нервової системи людини.

Дія ін’єкції відбувається у кілька етапів:

 • На першому етапі молекули препарату починають взаємодіяти з нервовими закінченнями, які відповідають за рух.
 • Після цього склад поглинається руховими нервами, м’язи розслаблюються, припиняється вироблення ацетилхоліну.
 • З’являються додаткові відростки у нервових закінчень.
 • Видозмінюється синапс нервової системи, що відповідає за рух м’язів обличчя.
 • Відновлюються транспортні білки та відновлюються м’язові скорочення.

ЧОМУ ЕФЕКТ ВІД ІН’ЄКЦІЇ З’ЯВЛЯЄТЬСЯ НЕ ВІДРАЗУ?

Багато жінок помилково вважають, що їхні зморшки повинні чудово розгладитися відразу після уколу. Насправді, це відбувається зовсім не так.

Хоча знерухомлення м’язів і настає через кілька годин після введення препарату, і амплітуда їх у цей проміжок часу вже встигає значно скоротитися, але остаточне проникнення ботулотоксину відбувається лише через кілька днів. Саме тому ефект не настає одразу.

Жінкам після подібних процедур не слід засмучуватися, що зморшки не зникли в перший день, адже м’язи – це жива матерія, якій потрібен час на перебудову. Ефект може виникнути через тиждень або навіть два, все залежить від індивідуальної будови шкіри жінки, а також дози введеного препарату.

ЯК ЧАСТО МОЖНА ЗАСТОСУВАТИ ПРОЦЕДУРУ?

Міф про те, що дана процедура дуже шкодить стану шкіри, не має жодних підстав. Якщо розглянути шкіру та м’язи після ін’єкції ботоксу під мікроскопом, можна зробити висновок про те, що препарат не призводить до повної атрофії м’язів.

Здоровий процес їх регенерації та появи нових дрібних нервових закінчень не припиняється після уколу. Тому фахівці косметології запевняють, що ботулінотерапія може бути багаторазовою та навіть регулярною процедурою, яка не завдасть здоров’ю шкоди.

Ін’єкція подібних препаратів дає жінкам можливість виглядати блискуче постійно. Залежно від дозування засобу та індивідуальних особливостей будови шкіри та м’язів жінки один укол може зберегти досягнутий ефект від трьох до дванадцяти місяців.

Саме стільки часу потрібно відновлення природних процесів роботи лицьових м’язів і поява нових нервових закінчень. Щойно стане помітним погіршення стану шкіри обличчя та візуалізація мімічних зморшок, ін’єкцію можна повторити.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ ІН’ЄКЦІЇ

Для того, щоб не відчувати на собі ускладнення ботулінотерапії, слід прислухатися до порад фахівців і виконувати такі рекомендації:

 • Дуже важливо не приймати горизонтальне положення після ін’єкції протягом 4-5 годин.
 • Не варто торкатися обличчя, а тим більше місць введення уколів протягом 12 годин після процедури.
 • Не варто експериментувати з мімікою і намагатися здійснювати активні рухи тими лицьовими м’язами, які зазнали ін’єкції.
 • Близько двох тижнів після ботулінотерапії протипоказані сауни та SPA-процедури, вживання алкогольних напоїв.

Через 14 днів після уколу необхідно відвідати спеціаліста та переконатися в тому, що процедура не викликала жодних негативних реакцій організму.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Безперечно, всі фахівці проходять спеціальне навчання ботулінотерапії, ін’єкція повністю безпечна і не завдає пацієнтці хворобливих відчуттів.

Проте є обмеження та протипоказання для окремих категорій осіб. Насамперед, це вагітні жінки та матері-годувальниці. Також не слід робити укол ботоксу тим, у кого спостерігаються захворювання на нейром’язову систему або запалення в області лицьових м’язів.

Алергія, індивідуальна непереносимість, погана згортання крові, онкологічні захворювання пацієнта – це також протипоказання до введення ін’єкції.

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія мімічних зморшок ЦІНА ЧАС
процедури
Ботулінотерапія міжбров’я 3000 грн 30 хв.
Ботулінотерапія горизонтальних зморшок чола 3000 грн 30 хв.
Ботулінотерапія горизонтальних зморшок лоба+міжбров’я 5000 грн 30 хв.
Ботулінотерапія області навколо очей 3000 грн 30 хв.
Додаткова одиниця ботулотоксину 150 грн 30 хв.
Ботулінотерапія гіпергідрозу
Область пахв 7000 грн 60 хв.
Область долонь 8000 грн 60 хв.
Область стоп 8000 грн 60 хв.