Лазерне лікування вугрової хвороби Nd:YAG – це сучасний та ефективний метод комплексної терапії вугрової хвороби, перевагами якого є безконтактний спосіб санації та себорегуляції шкіри (стерелізація тканин за рахунок бактерицидної дії лазерного променя, а також глибокий вплив на сальні залози та судинну мережу) ушкодження, відповідно і без реабілітаційного періоду із збереженням соціальної активності пацієнта.
ЯКІ ЕФЕКТИ ЧЕКАТИ ВІД ПРОВЕДЕННЯ КУРСУ ПРОЦЕДУР ЛАЗЕРНОЇ ТЕРАПІЇ ВГРІВОЇ ХВОРОБИ?
- Звуження пір, нормалізація гідроліпідного балансу шкіри – нормалізація функціонування сальних залоз (себорегулююча дія),
- Зменшення кількості, вираженості та поліморфізму (різноманіття) запальних елементів, внаслідок стерелізації тканин за рахунок бактерицидної дії лазерного променя
- Нормалізація кольоровості шкірних покривів, зменшення застійних явищ за рахунок покращення мікроциркуляції.
- Розгладжування мікрорельєфу шкіри, в результаті селективної (виборчої) стимуляції колагенпродукуючих структур, слід зазначити, що позитивні зміни наростають ще близько 2-х місяців після завершення курсу процедур.
СКІЛЬКИ ПРОЦЕДУР НЕОБХІДНО ДЛЯ ОТРИМАННЯ РЕЗУЛЬТАТУ? (курс процедур та їх частота)
Лазерна терапія проводиться курсом щонайменше 4 процедур з інтервалом 10-14 днів.
ЯК ШВИДКО БУДЕ БАЧЕНИЙ РЕЗУЛЬТАТ?
Більшість пацієнтів бачать результат після першої процедури, причому слід зазначити, що позитивні зміни наростають ще близько 2-х місяців після завершення курсу процедур.
ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДГОТОВИТИСЯ ДО ПРОЦЕДУРИ?
Процедура не вимагає спеціальної підготовки та проводиться на шкірі очищеної від косметичних засобів та обробленої розчином хлоргексидину.
ЯКІ ВІДЧУТТЯ ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ?
Відчуття при проведенні даної процедури більшість пацієнтів оцінюють як приємні поколювання, пощипування, що переходять у відчуття тепла та розігріву. При необхідності процедуру можна знеболити шляхом застосування топічною анестезією (нанесення знеболювального крему) за 20-30 хвилин до її початку.
ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛАЗЕРНОЇ ТЕРАПІЇ ВГРІВОЇ ХВОРОБИ
Категорично забороняється:
- засмагати протягом 2-х тижнів після процедури (включаючи солярій) через загрозу появи гіпо- та гіпер-пігментації;
- протягом 3 днів відвідувати лазню, сауну, купатися у хлорованій воді басейну;
- протягом 3 днів використовувати косметичні засоби, які містять спирт.
ЩО ЧЕКАТИ ВІДРАЗУ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ ЛАЗЕРНОЇ ТЕРАПІЇ ВГРІВОЇ ХВОРОБИ?
Після процедури в оброблюваній зоні відзначається незначний набряк та гіперемія (почервоніння), як після відвідування лазні.
У більшості випадків після проведення процедури шкіра не потребує додаткового догляду, винятком є гіперчутлива шкіра. У цьому випадку рекомендовано використання 2-3 рази на день крему Пантенол або Бепантен протягом 3-4 днів.
Обов’язкове використання професійного сонцезахисного крему з фактором захисту SPF 50+, з урахуванням його оновлення кожні 2-3 години під час перебування під прямим сонячним промінням.
ЯКІ ІСНУЮТЬ ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЇ ТЕРАПІЇ ВГРІВОЇ ХВОРОБИ?
- Вагітність та годування груддю;
- Вік до 18 років (після підписання угоди батьками);
- Будь-які гострі захворювання (ГРВІ, герпес у місці проведення процедури, порушення цілісності шкірних покривів, дерматит тощо) чи загальний незадовільний стан;
- Загострення хронічних захворювань;
- Схильність до утворення келоїдних рубців, псоріаз;
- Сумнівний психічний стан (у т.ч. не тверезий);
- Зона передбачуваного впливу запалена через попереднє УФО (недавня сонячна засмага, відвідування солярію) – активна засмага менше 4 тижнів давності;
- Онкологічні захворювання;
- Прийом препаратів, що мають фотосенсебілізуючу дію (антибіотики тетрациклінового ряду, фторхінолони, препарати на основі звіробою) – за 2 тижні до та під час проведення процедур;
- Пероральний прийом ретиноїдів (роаккутан, акнетин), під час та протягом 6 місяців перед проведенням процедур;