+38 093 788 08 70
Завжди раді Вашим дзвінкам!

Щодня
з 09.00 до 21.00

 

Контурна пластика

Контурна пластика – це зміна рельєфу шкіри за допомогою підшкірних ін’єкцій, в результаті чого можна усунути вікові зміни шкіри, зробити пластику губ.

ПРЕПАРАТИ ДЛЯ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ.

Для контурної пластики ми використовуємо препарати таких компаній:
Ювідерм (Juviderm), Evanthia (Евантія) та Нейраміс (Neuramis).
Оскільки наповнювачі, які використовуємо ми, є імплантатами нетваринного походження і на 80% складаються з кислоти, що засвоюється, то вони абсолютно безпечні для шкіри. Це філери (наповнювачі) на основі гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота вводиться у серединний шар шкіри, зв’язуючи водні складові. Гілауронова кислота унікальна за своєю суттю. Потрібно лише 1 грам речовини, щоб акумулювати літр води. Оскільки у шкірі кислоти міститься 56%, а з віком вона поступово руйнується та не відновлюється, то введення додаткових молекул гіалуронової кислоти дозволяє шкірі відкрити «друге дихання».

Одними з найвідоміших підрозділів у контурній пластиці є збільшення губ і корекція носогубних складок та моделювання вилиць.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА ГУБ:

Особливою популярністю у молодих дівчат користується така процедура як збільшення губ. Пишні губи – канон краси в усі часи. Пишні губи – це завжди модно, а головне – привабливо. Для старших жінок контурна пластика губ також є затребуваною процедурою. Адже завдяки саме цій процедурі можна повернути колишній об’єм губам, які стали тоншими з віком.

ЗА ДОПОМОГОЮ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ МОЖНА КОРЕКТУВАТИ ФОРМУ ГУБ ПО-РІЗНОМУ:

 • надати рельєфу;
 • збільшити обсяг губ;
 • прибрати асиметрію губ.

Спеціальні препарати на основі гіалуронової кислоти, потрапляючи в тканини, створюють необхідний обсяг і перебувають там до розсмоктування.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА НОСОГУБНИХ СКЛАДОК:

Носогубні складки – лінії, що йдуть вздовж щік від верхньої частини крил носа до куточків рота. Корекцію носогубних складок найчастіше роблять у зв’язку із віковими змінами. Але носогубні складки бувають яскраво вираженими навіть у молодому віці. Це може бути з різних причин, наприклад, у зв’язку з неправильним прикусом або у зв’язку з різким схудненням. За великим рахунком, не важливо, в якому віці з’являються ці складки, але коли ці глибокі носогубні зморшки є, вони відразу псують обличчя. Обличчя стає похмурим і непривітним. Якою б не була причина появи носогубних складок, контурна пластика допоможе впоратися з цією проблемою і позбавить обличчя похмурого вираження.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА СКІЛ:

Для контурної пластики вилиць потрібні в’язкі щільні філери. У нашому Центрі ми використовуємо наповнювачі (філери) найвідоміших фірм, таких як Ювідерм, Сюржидерм. Ці препарати абсолютно нешкідливі та дають практично миттєвий результат. Їхня дія триває, поки вони не розсмоктуються в тканинах, – до 2 років. Це гарантує їхню безпеку. Ці перевірені препарати не мають жодних протипоказань. Основний складовий компонент використовуваних нами препаратів – гіалуронова кислота. Що виключає будь-які ускладнення.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА ПІДБОРІДДЯ:

Для контурної пластики підборіддя найчастіше потрібні в’язкі щільні філери. Контурна пластика дозволяє сформувати пружний та чіткий контур.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА НЕСЛИЗНИХ БОРОЗД:

Для контурної пластики нососльозних борозен найчастіше потрібний не весь шприц, тому в прайсі вказана ціна за 0,1мл. Кількість мл препарату, що вводиться, залежить від глибини нососльозних борозен. За допомогою цієї процедури ми можемо зменшити глибину нососльозних борозен, усунути втомлений вигляд.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА МІЖБРОВНОЇ СКЛАДКИ:

Одна з найпоширеніших мімічних зморшок є міжбрівна складка, що надає обличчю похмурого вигляду. Зазвичай межбровную складку блокують ін’єкціями Ботоксу і Диспорту, але часом між бровами є настільки глибока складка, що її доводиться заповнювати філерами гіалуронової кислоти. Для заповнення межбровной складки найчастіше йде близько 0,3 мл.

ПЕРЕВАГИ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ:

 • ефект миттєвий;
 • гідна альтернатива хірургічним операціям;
 • результати після проведених процедур зберігаються тривалий час;
 • поєднується в комплексі з багатьма іншими процедурами омолодження та навіть операціями;
 • не потрібно додаткової підготовки перед процедурою.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ ПІСЛЯ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ:

Побічні ефекти у 98% випадків зовсім відсутні. Лише у 2% пацієнтів протягом наступних трьох тижнів після процедури можуть спостерігатися такі побічні ефекти:

 • невеликий набряк;
 • свербіж;
 • почервоніння шкіри у місцях введення препарату.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР:

Контурна пластика відноситься до ряду одноразових процедур. Після першої процедури контурної пластики результат зберігається до 12 місяців.
Контурна пластика губ чи носогубних складок потребує лише корекції. Корекція після процедури може знадобитися через 6-12 місяців після першої процедури. Призначається контурна пластика людям віком від 20 до 60 років, а сама процедура триває не більше години.

Після процедури у зоні обробки може спостерігатися набряк та почервоніння шкіри, але через два дні помітний ефект – і він вражає!

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ:

 • за 2 – 3 дні до процедури утриматися від прийому алкоголю;
 • за 2 – 3 дні виключити прийом антикоагулянтів (аспірин, гепарин та ін.);

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ:

 • онкологічні захворювання;
 • епілепсія;
 • герпес у стадії загострення;
 • захворювання крові;
 • вагітність;
 • період лактації;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • індивідуальна нестерпність гіалуронової кислоти.

Контурная пластика лица (инъекции филлеров)

КОНТУРНА ПЛАСТИКА (ін’єкції філерів) ЦІНА ЧАС ПРОЦЕДУРИ
Crystallys 1,25 ml 5500 грн 60 хв.
Cytosial deep, 1 ml 7500 грн 60 хв.
Cytosial medium, 1 ml 7000 грн 60 хв.
Cytosial volume, 1 ml 8000 грн 60 хв.
Teosyal Redensity  RHA1  1ml 8000 грн 60 хв.
Teosyal Redensity  RHA2  1ml 8000 грн 60 хв.
Teosyal Redensity  RHA3  1ml 8400 грн 60 хв.
Teosyal Redensity  RHA4  1ml 8400 грн 60 хв.
Teosyal  RHA  Kiss 0.7 ml 6500 грн 60 хв.
Belotero Soft   1ml 5500 грн 60 хв.
Belotero Balans 1ml 6000 грн 60 хв.
Belotero Intense  1 ml 6500 грн 60 хв.
Belotero Contour Lips  1ml 4500 грн 60 хв.
Використання канюлі 500 грн 60 хв.